نمونه کارها

چرا ما؟

چه کسانی را در این راه همراهی کرده ایم؟

نمونه کارهای طراحی سایت

وب تیک تا به امروز با کسب و کارهای بسیاری در عرصۀ دیجیتال همراه بوده است. در این بخش شما می‌توانید داستان برخی از این همکاری‌ها را دنبال کنید و نظر مشتری یا تیم ما را در مورد هر پروژه بخوانید.

نمونه کار های وب تیک
4+سال سابقه حرفه ای
30+پروژه تحویل داده شده
16مشتری خوشحال
5نفر متخصص

تعدادی از نمونه کارهای وب تیک

از سال 1394 تا کنون

گالری مبل سورین

گالری مبل سورین

فروشگاه اینترنتی گالری سورین یکی از گالری های موفق در دلاوران تهران است که با همراهی وب تیک توانست به میانگین بازدید ۱۰،۰۰۰ نفر در ماه و ۶ کا فالوور برسد.

بیمه ایران نمایندگی پاکفر

بیمه ایران نمایندگی پاکفر

بیمه ایران کد ۷۲۸۴۳ با مدیریت مهندس آناهید پاکفر از موفق ترین نمایندگی های شرکت بیمه ایران بوده و جزء نمایندگان درجه یک و در زمره نمایندگان برتر این شرکت محسوب میشود که فعالیت رسمی خود را با مدیریت مهندس آناهید پاکفر در سال ۱۳۹۴ با شعبه آرژانتین بیمه ایران آغاز نمود.

سالمندان سرافرازان

سالمندان سرافرازن واقع در غرب تهران با بیش از ۱۷ سال سابقه و از سالمندان منتخب بهزیسیتی.

همیارحساب

همیارحساب

همیارحساب یک وبسایت مالی است که  با انتشار مقالات، فیلم ها و فایل های صوتی به دانشپذیران و دوستانی که در حوزه مالی و مالیاتی فعالیت دارند و به فکر یادگیری مهارت های مورد نیاز جهت ورود به بازار کار و یا ارتقا شغلی خود هستند کمک کنم و همینطور به نگرانی دوستان در مورد پیشرفت و کسب تجربه در زمینه مالی و مالیاتی پایان بدم.

نمونه کارهای وب تیک - سالمندان آنوشا

سالمندان آنوشا

سالمندان آنوشا یکی از سالمندان های موفق با دو شعبه در غرب تهران می باشد که با ۳ سال سابقه درخشان از بهترین ها در این صنف به حساب می آیند.

سایت ایران وکلا

سایت دفتر قضایی و امور مالی ایران وکلا واقع در شهر ری یکی از درخشان ترین دفاتر قضایی است.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است